Houston - Golden State Playoff Tahminleri

Taraftarturk.com NBA maç tahmini için de doğru adres. NBA maç yorumları ve gecenin NBA tahminlerini sitemizde bulabilirsiniz.

Houston Rockets - Golden State Warriors

Houston Rockets - Golden State Warriors

Taraftarturk.com adresinde gecenin NBA tahminlerinin yanısıra futbol tahminleri ile maç yorumları, bugün ve her gün sizlerle olmaya devam ediyor. NBA bahisleri için sitemize bakmadan karar vermeyin.

2018 NBA Batı playoffları final serisinde son şampiyon Warriors ilk maçı deplasmanda kazanarak yine mesajını verdi ve durumu 0-1 yaptı bile. Bu gece sahasında maçı verirse süpürülme tehlikesiyle karşı karşıya kalacak olan normal sezon kralı Rockets bir şekilde kazanacaktır diye düşünüyorum. İlk maçta harika oynayan James Harden bu gece de en büyük silah olacaktır elbette. Ona hücumda destek çıkabilecek 1-2 oyuncu olursa ve savunmada önemli hatalar yapılmazsa ben bu gece 1-1 olacağını düşüyorum. Ancak tabii ki Warriors açısından bakarsak, bu gece de kazanıp seyircisi önüne dönme ihtimali de azımsanmayacak derecede. Kevin Durant yine en çok fayda sağlayacak isim olacaktır.

Tahmin: Maç Sonucu 1
KAZANDI !
GÜRAY ATAKAV adlı tahmincinin lige göre başarı oranı 98 tahminde
%71.43 Başarılı
%28.57 Başarısız