Boston - Cleveland Playoff Tahminleri

Taraftarturk.com NBA maç tahmini için de doğru adres. NBA maç yorumları ve gecenin NBA tahminlerini sitemizde bulabilirsiniz.

Boston Celtics - Cleveland Cavaliers

Boston Celtics - Cleveland Cavaliers

Taraftarturk.com adresinde gecenin NBA tahminlerinin yanısıra futbol tahminleri ile maç yorumları, bugün ve her gün sizlerle olmaya devam ediyor. NBA bahisleri için sitemize bakmadan karar vermeyin.

2018 NBA Doğu playoffları final serisinde Celtics ilk maçı farklı kazanarak 1-0 öne geçti ve mesajını vermiş oldu. Bu gece yine seyircileri önünde favori gösteriliyorlar ama Cavs de buna önlem amaçlı olarak Tristan Thompson ile başlayacak. Yani 4 kısalı sistemden nihayet vazgeçecekler ve savunma konsantrasyonunu yükseltecekler. O oyundayken Al Horford oldukça zorlanmıştı, bunu da dipnot olarak belirtelim. Diğer bir faktör ise, hayal kırıklığı yaratan LeBron James tarafından ortaya koyulacak oyun diye düşünüyorum. Bu gece yine kendisinden patlama bekliyorum ve serinin 1-1 olacağını düşünüyorum. Zaten aksi olursa seri Cleveland tarafına döndüğünde bir sürpriz yaşanıp erken kapanma riski doğacağı için eski şampiyon çok daha özenli davranmak durumunda. Kevin Love ise hücumda takımı adına başka bir faktör olacaktır. Shane Larkin ilk maçtaki gibi omuz sakatlığı nedeniyle yine olmayacak, ki önemli bir eksik olarak görünmüyor.

Tahmin: Maç Sonucu 2
KAYBETTİ
GÜRAY ATAKAV adlı tahmincinin lige göre başarı oranı 98 tahminde
%71.43 Başarılı
%28.57 Başarısız